• Ana Sayfa
  • Bakanlık
  • Hizmetler
  • Personel/Askeri Öğrenci Temini
  • Askeralma
  • Atatürk Köşesi
  • E-Posta
  • En

Millî Savunma Bakanımız Sn. Nurettin Canikli, TCG Giresun Fırkateyni'nde iftar yaptı


Millî Savunma Bakanımız Sn. Nurettin Canikli, Doğu Akdeniz'de "Güç ve Güven" parolasıyla durumsal farkındalık kapsamında keşif ve gözetleme faaliyetlerini sürdüren TCG Giresun Fırkateyni'ne indi.

 

 

 

 

Geminin önce köprü üstüne ardından savaş harekat merkezine geçen  Millî Savunma Bakanımız Sn. Nurettin Canikli,  burada aldığı brifingin ardından  gemi personeliyle bir araya gelerek konuşma yaptı.

 

 

 

 

 

 

 


Millî Savunma Bakanımız Sn. Nurettin Canikli, yaptığı konuşmada, "Hiç kimse yanlış hesap içerisinde olmasın. Bir takım oldu-bittilerle Türkiye'nin denizlerdeki menfaatlerini ortadan kaldıracak, onlara halel getirecek bir adıma, teşebbüse kesinlikle müsaade etmeyiz" dedi.

 

Milletimizin huzur, birlik ve beraberlik içinde yaşamaları için yurdun her yerinde görev yapan Mehmetçiğe başarı dileklerini ileten Millî Savunma Bakanımız Sn. Nurettin Canikli,  Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarının yaptığı fedakârca görevlerin millet tarafından takdir edildiğini belirtti.

 

 

 


Millî Savunma Bakanımız Sn. Nurettin Canikli,  daha sonra  TCG Giresun fırkateyninin erbaş-er salonunda bahriyelilerle bir süre sohbet etti. "TCG Giresun için iftar vakti" anonsunun ardından yemek duası yapıldı. "Allahımıza hamdolsun milletimiz varolsun" duasının ardından askerlere "Afiyet olsun" diye seslenen Milli Savunma Bakanımız Sn. Nurettin Canikli, askerlerle birlikte iftar yaptı.

 

 

 

 

 

 

Arabuluculuk Faaliyetleri

Yurtiçi/Yurtdışı Yasaklı Firmalar

AQAP Belgesi Alan Kuruluşlar

Şehit Yakınları ile Malul ve Gazilere İlişkin Bilgiler

İletişim Bölümü


İLETİŞİM BİLGİLERİ

Millî Savunma Bakanlığı

Devlet Mahallesi, Yahya Galip Caddesi,

Bakanlıklar / ANKARA 06100


MSB Personel Temin D.Bşk.lığı İletişim Bilgileri

Askeralma Gn.Md.lüğü İletişim Bilgileri

Yukarı