BASIN AÇIKLAMALARITarih : 28.06.2019


Konu : Millî Savunma Bakanlığına Bağlı Tersane Komutanlıklarında İstihdam Edilmek Üzere 11 Haziran-21 Haziran 2019 Tarihlerinde Yapılan İşçi Alım Sınavı Sonuçları Belli OlmuşturAdaylar, sınav sonuçlarını aşağıda belirtilen linkten,  T.C Kimlik numarası ile sorgulayarak öğrenebileceklerdir.

Adaylar; sınav sonuçlarına itiraz etmeleri halinde, itirazlarını yazılı olarak sınava alındıkları iş yerlerine bu ilanın yayım tarihi olan 28 Haziran 2019 tarihinden itibaren 5 (beş) iş günü içerisinde şahsen yapmak zorundadırlar. Adayların süresi dışında yapılan ve/veya sınava girdikleri iş yeri dışında başka bir yere yapacakları itiraz başvuruları kabul edilmeyecektir. Belirtilen zaman dilimi içerisinde usulüne uygun olarak yapılan itiraz başvurularına ilişkin sonuçlar MSB resmî internet sayfasında adaylara tebliğ edilecektir.

Asil ve yedek olarak sınavı kazanan adayların, aşağıda yer alan linki tıklayarak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formunu üç nüsha olarak (bilgisayarda düzenlenmiş ve fotoğraf bilgisayarda taranmış şekilde) sınava girdikleri iş yerine 19 Temmuz 2019 tarihine kadar şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Sınavı kazanan adaylar ile ilgili olarak işe başlatılma faaliyetleri ismi hizasında gösterilen iş yerlerince yürütülecektir. Adayların işe alım sürecini ilgili iş yerinden takip etmeleri gerekmektedir.

Bu ilan ilgililere tebligat niteliğinde olup sınav sonuçlarının duyurulmasıyla ilgili olarak başkaca bir tebligat yapılmayacaktır.

 

Sınav Sonuçlarına Ulaşmak için Tıklayınız.

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu için Tıklayınız.