Millî Savunma Bakanımız Sn. Nurettin Canikli, TCG Giresun Fırkateyni'nde iftar yaptı


Millî Savunma Bakanımız Sn. Nurettin Canikli, Doğu Akdeniz'de "Güç ve Güven" parolasıyla durumsal farkındalık kapsamında keşif ve gözetleme faaliyetlerini sürdüren TCG Giresun Fırkateyni'ne indi.

 

 

 

 

Geminin önce köprü üstüne ardından savaş harekat merkezine geçen  Millî Savunma Bakanımız Sn. Nurettin Canikli,  burada aldığı brifingin ardından  gemi personeliyle bir araya gelerek konuşma yaptı.

 

 

 

 

 

 

 


Millî Savunma Bakanımız Sn. Nurettin Canikli, yaptığı konuşmada, "Hiç kimse yanlış hesap içerisinde olmasın. Bir takım oldu-bittilerle Türkiye'nin denizlerdeki menfaatlerini ortadan kaldıracak, onlara halel getirecek bir adıma, teşebbüse kesinlikle müsaade etmeyiz" dedi.

 

Milletimizin huzur, birlik ve beraberlik içinde yaşamaları için yurdun her yerinde görev yapan Mehmetçiğe başarı dileklerini ileten Millî Savunma Bakanımız Sn. Nurettin Canikli,  Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarının yaptığı fedakârca görevlerin millet tarafından takdir edildiğini belirtti.

 

 

 


Millî Savunma Bakanımız Sn. Nurettin Canikli,  daha sonra  TCG Giresun fırkateyninin erbaş-er salonunda bahriyelilerle bir süre sohbet etti. "TCG Giresun için iftar vakti" anonsunun ardından yemek duası yapıldı. "Allahımıza hamdolsun milletimiz varolsun" duasının ardından askerlere "Afiyet olsun" diye seslenen Milli Savunma Bakanımız Sn. Nurettin Canikli, askerlerle birlikte iftar yaptı.

 

 

 

 

 

 
 

Okunma Sayısı : 819